Caustic

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9.99 TL
  • Boyut 54.4 MB
  • Version 3.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Rejean Poirier
Mobil cihazlar için optimize edilmiş Caustic uygulaması, sanal analog eksiltici synthesizer başta olmak üzere 14 farklı eklentiye sahiptir.

Kullanımı oldukça kolay olan Caustic uygulaması müzik oluşturma araçlarından biridir Gerçek zamanlı bir uygulama olan Caustic, mobil cihazlar için de optimize edilmiştir. 14 farklı özelliğe sahip olan bu uygulamada sanal analog eksiltici synthesizer de bulunmaktadır.

Çoklu dalga sentezleyicilere de sahip olan Caustic uygulamasında BassLine'ın haricinde 8 kanallı örnekleme makineleri de yer alıyor.

Gerçekçi görselleri ile kullanıcılarına sunulan bu uygulama; Harmonik bir tabloya da sahiptir. 8 bit denklem çözücü sentezleyicileri de bünyesinde barındıran Caustic uygulaması tamamen yapılandırılabilir ve yönlendirilebilir synthesizerlere de sahiptir. DX tarzı operatör fm sentezleyicileri de bulunan bu uygulama, güçlü dize modelleme synthlerine de sahip.

Karplus özelliğinden da faydalanabileceğiniz bu uygulamada Supersaw tipi polysynthler de mevcut!

Çoğu kontrol otomasyonunu destekleyen Caustic uygulamasında kayıtlı otomasyon eğrilerini düzenleyebileceğiniz güçlü düzenleyiciler de bulunmaktadır. Global Delay ve Raverb gibi etkileri de olan Caustic uygulamasında mikser masası da bulunuyor! Ayrıca parametrik EQ ve sınırlayıcı içeren ana bölümlerin yer aldığı bu uygulamada şarkı sıralayıcı özelliği de vardır.

 

 

 

 

Caustic indir